2020 yılında 500.000 kişiye temas ettik.

0
fabrika ile çalıştık
0
araçlık servis ağı sunduk
0
noktaya ulaşım sağladık
temas.png

Akova Servis Taşımacılığı Ltd. Şti.

Küplüpınar Mah. Köymen Cad. Kösem Apt. No: 25/A Osmangazi/BURSA
+90 (224) 364 85 86
info@akovatur.com
+90 (534) 573 26 27
Pzt - Cmt: 08:00 - 18:00

Hakkımızda

Firmamız; 2006 yılında Bursa’nın doğusundaki bölgelere hizmet verecek şekilde servis taşımacılığı faaliyetine başlamıştır. Geçen zaman içerisinde Bursa’nın her noktasında personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, şehir içi ve şehirlerarası turizm hizmetleri ve VIP hizmetleri ile çözümler sağlamaktadır.

Önceliklerimiz arasında; güler yüzlü ve eğitimli personel, mevzuata uygun ve güncel araç filosu ve en önemlisi güvenli bir seyahat yer almaktadır. Araç içi kamera sistemleri ve araç takip sistemlerimiz ile güvenlik önceliğimizi destekleyici faaliyetlerimizi misafirlerimize sunmaya özen gösteriyoruz.

Olası araç arızaları durumunda yedek araç temini hizmetimiz ile kesintisiz ulaşımın sağlanması ve üretim ya da ulaşım faaliyetlerinizde kesintinin önüne geçmeyi sağlıyoruz. Sürekli iyileştirme politikası ile hareket eden firmamız; araçların sürekli bakım ve kontrolünü sağlamasının yanı sıra, bilgi işlem altyapısında da çağın gereksinimlerini uygulayarak konforlu bir seyahatin kapılarını açmaktadır.

Şehirlerarası sağlanan VIP hizmetlerimizde özel şoförünüz ile birlikte güvenli bir şekilde seyahat edebilir, bu sayede işinize odaklanabilirsiniz. Sizler değerli vakitlerinizi işlerinize ayırırken, bizler de bu yolculukta tüm imkânlarımız ile sizlerin yanınızdayız.

Ayrıca, binek araç filomuz sayesinde uzun dönem kiralama ihtiyaçlarına da cevap verebilmekteyiz. Olası kiralama ihtiyaçlarınız için bizlerden fiyat ve araç bilgilerini temin edebilirsiniz.
Firmamız 2020 yılı itibariyle beş yüz bin misafirini ağırlayarak, eğitim, iş hayatı, turizm gibi noktalarda siz değerli misafirlerini bir araya getirmiştir. Özellikle iş hayatı alanında vermiş olduğumuz hizmetler ve yaptığımız çözümler sayesinde, çalışanlarınızın güvenli ve konforlu yolculuğun ayrıcalığına varabilmelerini sağlayabilirsiniz. Personel taşımacılığı konusunda elde ettiğimiz on beş yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Adres Bilgisi

 Küplüpınar Mah. Köymen Cad. Kösem Apt. No: 25/A Osmangazi/BURSA

 +90 (224) 364 85 86

info@akovatur.com

 +90 (534) 573 26 27

 Pzt - Cmt: 08:00 - 18:00

Flickr Galerisi